Biuletyn  Informacji  Publicznej

 

Po prawej stronie serwisu Biuletynu Informacji Publicznej znajduje się menu przedmiotowe. Po kliknięciu myszką komputerową na odpowiednie pozycje publikowane są informacje zgodne z wybraną tematyką

Dodatkowo strona zawiera menu nagłówkowe gdzie można uzyskać bezpośredni dostęp do podstawowych danych informacyjnych. Pod pozycją archiwum znajdują się publikacje nieaktualne bądź z minionych lat.

Biuletyn Informacji Publicznej w skrócie BIP to urzędowy publikator teleinformatyczny, składający się z ujednoliconego systemu stron w sieci informatycznej. BIP został stworzony w celu powszechnego udostępniania informacji publicznej.

BIP ma za zadanie służyć wszystkim zainteresowanym zapewniając im łatwy dostęp do ważnych informacji publicznych. W naszym Biuletynie dostęp do tych informacji możliwy jest poprzez stronę www.bip.elblag.piw.gov.pl

Na stronie BIP znajduję się również wyszukiwarka, która pozwala na szybkie znalezienie interesującej nas tematyki. Aby skorzystać z wyszukiwarki należy w polu tekstowym, na dowolnej stronie serwisu, wpisać interesującą nas tematykę, następnie po naciśnięciu przycisku „szukaj” wyświetli się lista stron. Aby odczytać treść należy kliknąć odpowiedni odnośnik.

Do właściwej pracy serwisu BIP w Elblągu wymagana jest obsługa wirtualnego środowiska JAVA. Akty prawne zostały opublikowane w formacie plików PDF, które można pobrać bądź wydrukować.

Spis pełnej tematyki strony zawiera mapa serwisu.

 

 

Uwaga !

Ponowne wykorzystanie informacji publicznej zawartej na stronie internetowej Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Elblągu jest możliwe pod warunkiem poinformowania o źródle, czasie wytworzenia i pozyskania tej informacji.

 

 

- Utworzenie informacji: 2011-10-01

Osoba odpowiedzialna: Robert Mazur

- Modyfikacja informacji: 2018-03-12

Osoba odpowiedzialna: Robert Mazur

- Publikacja informacji: 2011-10-01

Osoba odpowiedzialna: Robert Mazur